+420  737 402 712
CZ | EN

Šperky dle příležitosti

„Nejlepším přítelem každé dívky jsou diamanty.“ Marilyn Monroe

 

„Velké dívky potřebují velké diamanty.“ Elizabeth Taylor

 

 

Tyto dvě ženy moc dobře věděly, o čem mluví. Krásný šperk dokáže u každé ženy vyvolat pocit luxusu a výjimečnosti. I proto se šperk často dává jako dárek k nejrůznějším příležitostem, např. Vánoce, výročí, Valentýn, narozeniny, to jsou možnosti, kdy udělat ženu šťastnou.

Vánoce

Velkou radost pod vánočním stromečkem dovede udělat i malá krabička. Šperk dostávají rády nejen manželky a přítelkyně, ale dcery a maminky i babičky, zkrátka ženy v jakémkoli věku. Nejvíce potěší kvalitní a nadčasový šperk a právě Vánoce jsou pro jeho darování výbornou příležitostí.

Valentýn

Vyjádřete svoji lásku neobyčejným způsobem. Tradiční valentýnské šperky jsou ve tvaru srdce, ale je jen na Vás, jaký šperk si z naší kolekce vyberete. Šperkem s diamanty vyjadřujeme své lásce, že tento dárek není jenom luxusní dárek, ale dar, jehož hodnota zůstává navždy tak, jako Vaše láska k ní. 

 

Výročí

Pravá láska má s diamanty mnoho společného. Stejně jako ony je výjimečná, což ji činí velmi vzácnou. Briliantové šperky jako poděkování za krásné společně prožité roky, ji promění v symbol věčnosti. Prsteny Eternity – znamenají věčnost, představují ideální symbol trvalé lásky a oddanosti.

 

Narození dítěte

Nejkrásnější a nejdojemnější chvíle Vašeho života, nejkrásnější dar ze všech darů. Narození dítěte je příležitost, kdy muž obdaruje svou ženu, tento šperk se povětšinou stává šperkem velice osobním často i rodinným.

 

Křtiny

Je to nesmírně významná rodinná událost, představuje začátek života v Bohu a s Bohem. Ke křtinám také často patří první dary, které dítě v životě dostane. Šperky jsou již tradičním darem ke křtinám a dlouhotrvající připomínkou tohoto svátku.